Vampire "love" story (konečne)

3. června 2012 v 7:49 | Jane-Soos
Vampire "love" story
Bylo. Nebylo. Byl jednou jeden... (universální začátek, kterej se dá použít i v případě, že v rámci občanky popisujete, jak to bylo s Ježíšem... no nic, pokračujem.. takže...)
Bylo. Nebylo. Byl jednou jeden upír jménem Thomas. (Vlastně to bylo uplně malý a uplně bílý upíří miminko.) Thomas nebyl jako všichni ostatní... nejenom tím, že byl upíř, ale lišil se i tím, že se prostě jednoho krásného bouřlivého dne během kruté sněžné vánice vyskytl a pak prostě byl...Thomas jako všechny děti rostl. Rychle. Možná až moc rychle na normální dítě. Asi to bylo tím, že byl upír.. ale někteří upíři zase rostou pomalu. (viditejnej rozdíl v podání upířího života ve Stmívání a v příběhách Darrena Shana...).
Thomasovo dětství bylo víc než zmatené. Neměl nic až na starého zkrvaveného plyšového méďu, což o moc lepší než nic nebylo... Možná to bylo tím, že neměl rodičea musel se živit sám... ale nemám tucha, proč byl zkrvavenej ten plyšovej méďa... i když to by mohlo bejt tim, že se mi na něm rozpila ta krvavě červená (fakt to neni krkavě rudá) tuš...(Teď byste si měli utřít uslzené oči, popotáhnout a smutným hlasem poznamenat: "CHudáček ten malinkej upírek Thomas!")A tak Thomas rostl, byl stále větší, drzejší a měl stále míň a míň rád důchodce (nejenom kvůli tvrdýmu masu a tak)... Z malého upírka se zkrátka stal teenager a zkušený zabiják lidí... Thomas zabíjel, když měl hlad a potřeboval se zasytit. Thomas zabíjel, když měl vztek a potřeboval si ho vybít. Thomas zabíjel, když měl náladu a chtěl si jí udržet. Thomas zabíjel, když se mu chtělo a to bylo často. Thomas totiž zabíjel pořád.Velká většina lidí nebyla příliš spokojená s tím, co Thomas dělá. Především proto, že v krátké době mohlo dojít i na ně. Thomas byl stále hladový a Thomasův hlad byl neukojitelný... To lidi znepokojovalo. A když už jsou lidé znepokojení na nejvyšší míru, začnou něco dělat. (pohrdavým tónem prakticky vyplivněteslova: "No to teda brzo!!" a čtěte dál... bez poznámek, že je to strašný / strašně brutální / trapný / pitomý / vo ničem / nebo něco podobně hanlivýho.) Michodem skončili sme u toho, že lidi začnou něco dělat.... (pohrdavě: "No to teda brzo!!") Takže teda lidi něco začali dělat... Konkrétně si zašli na hromadnej oběd (celkem bez problému se vešli ke stolu, protože jich už většina byla mrtvá... když si vezmete, že světová populace je slabejch pár miliard rádobygeniálních exotů, tak je jasný, proč skoro všichni umřeli) a po hromadným obědě se rozhodli, že zavolají někoho, kdo je chudáčka Thomase jednou pro vždy zbaví...
A tak zavolali lovce (a zabijáka) upírů.Překvapením pro všechny bylo, že lovec upírů vlastně tak uplně neni lovec upírů, ale že je to spíš lovkyně... Hlavně to celkem komplikovalo situaci, protože lovkyně nechtěla Thomase ulovit a zabít... ona ho chtěla jenom "ulovit"... Tím samosebou přirozeně muselo dojít (a taky že došlo) ke střetu zájmů... Thomas totiž chtěl nejen lovit, ale i zabíjet...Jednou se stalo to, co se stát muselo... (osušení slz) Thomas a Kaye se jednoho dne potkali... (popotáhnutí)
Každý pozoroval toho druhého, snažil se odhadovat jak se zachová, snažil se předvídat jeho pohyb, snažil se zaznamenat jeho reakci před tím, než k ní vůbec dojde... A ani jednomu to nevyšlo...
Thomas se znenadání vrhl na Kaye, která v naivní představě bezpečí a ukolébána falešnými iluzemi, že Thomas není zlý, odhodila všechny své zbraně, a jeho ryze upíří tesáky se dotkly jejího obnaženého hrdla. Kaye slyšitelně pokla a pomalu jí docházelo, že má průser a její rty se zoufale snažily najít Thomasovy.
Oba věděli, že to skončí. A stejně tak oba věděli, že aspoň jeden z nic prohraje... ale ani jeden z nic nevěděl který...Asi vám došlo, že to je konec... Některejm možná došlo, že to je otevřenej konec... a většina z vás mě za to asi nebude mít ráda...
Beru, že by Thomas normálně mohl "zakousnout" Kaye, vysát jí krev a pak si žít (pro příznivce Stmívání existovat) v klidu dál... ale jak by k tomu přišli příznivci Kaye? (a jak bych k tomu přišla já, že by mě neměli rádi?)
Stejně tak dobře mohla Kaye svým naprosto dokonale omračujícím polibkem Thomase přesvědčit, že lidi nemusej bejt jenom něco na způsob plechovky na tu lahodnou krev uvnitř a mohli se třeba vzít nebo něco na ten způsob... ale to by se zas nelíbilo fanouškům Thomase (a mě by se nelíbilo, že mě nemaj rádi)
Takže logicky zbejvá otevřenej konec, za kterej mě přestanete mít rádi všichni... Miluju otevřený konce...
Vaše Jane Soos (doufám že se těšíte na pokračování :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jane-soos-anime jane-soos-anime | 3. června 2012 v 7:56 | Reagovat

omlouvám se za to že je tam býlé zobrazení měla se jiné pozadí a bylo tam šedé takže mi to pak zmenilo no :///

2 Naomi no Yama Naomi no Yama | E-mail | Web | 3. června 2012 v 8:53 | Reagovat

:DD Nereš to docela ujde xDD

3 jane-soos-anime jane-soos-anime | 3. června 2012 v 8:54 | Reagovat

mno jo no ale potřebuju novej disáč
xPP

4 Naomi no Yama Naomi no Yama | E-mail | Web | 5. června 2012 v 16:23 | Reagovat

Už máš ty moreno !!!A to díky mě xD

5 jane-soos jane-soos | Web | 15. června 2012 v 13:26 | Reagovat

no jo no co bych bez tebe dělala :**

6 Naomi no Yama Naomi no Yama | E-mail | Web | 16. června 2012 v 11:42 | Reagovat

Jj ^_____^

7 jane-soos-anime jane-soos-anime | 17. června 2012 v 12:09 | Reagovat

:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama